ООО "Колор-Пак"
ООО "Колор-Пак"
Киев, Дегтяревская, 31

пінофол фольгований від виробника 2,3,4,5,8,10,15.20 мм

4 грн
Купить
Код 260344
Поставщик ООО "Колор-Пак"
Модификация фольгированный
Производитель ТОВ Колор-Пак
Оценка

Описание

Пенофол купитиві від виробника . Утеплювач нового покоління. Пропонуємо купити в Київ , Україна . 2,3.4.5.6.7.8.9.10 15 , 20 мм товщина.

Товар від виробника. Можливі відвантаження в більшості обласних центрів України .

 Представляємо Вашій увазі і пропонує купити теплоізоляційний фольгований утеплювач нового покоління - пенофол - це не просто утеплювач , а комплексна ізоляція . (Тепло - , шумо - , гідро-і пароізоляція ) . Він об'єктивно кращий матеріал для утеплення та шумоізоляції стін , стель , підлог покрівлі , горищних і ін приміщень .

Пенофол фольгований - це тепло- , паро- , звукоізоляційний матеріал , за теплоізоляційними властивостями відноситься до класу відбиває ізоляції Пенофол фольгований - це полотно пінополіетилену ( спіненого поліетилену ) закритою пористої структури різної товщини , яке покрите алюмінієвою фольгою товщиною 0,09 мм. Фольга наноситься методом термічної зварки і відполірована до коефіцієнта відбиття не менше 97 %. Товщина даного теплоотражающего утеплювача варіюється від 1,5 до 10мм .

Утепленню даними фольгированним утеплювачем підлягають: Житлові будинки - від легких дачних будівель , котеджів , індивідуальних будинків до серійного багатоповерхового будівництва. Бані та сауни. Промислові та адміністративні будівлі , в т.ч. медичні та дитячі установи. Склади і ангари , причому як опалювані , так і холодні . Торгові павільйони та магазини , як капітальні , так і тимчасові. Холодильні камери. У будинках матеріалом ізолюються всі зовнішні стіни , покрівля , перекриття над холодними підвалами . Так само даной теплоізоляцією утеплюються : Трубопроводи самого різного призначення. Системи опалення , водопостачання , вентиляції та кондиціонування. Автомобілі , автофургони , ж / д вагони . Часто утеплювач встановлюється як екран за батареї опалення. Наприклад, можна використовувати також двосторонній фольгований пенофол . Такий матеріал вигідний тим , що дозволяє захистити житло не тільки від холоду взимку , але і від надмірної спеки влітку ( застосовуючи його під дах ) . Застосування двох повітряних прошарків по 2 см і тип B ( пінополіетилен фольгування ) товщиною в 0,5 см дозволяє збільшити термічний опір конструкції R на 1,2 м2 * ° C / Вт. Слід також відзначити , що матеріал виступає і в ролі бар'єру оберігає житло від шкідливих електромагнітних випромінювань , знижуючи цей показник від 2 до десятків разів. Він є також звукоізоляційним матеріалом , знижуючи високочастотну складову на 20-30 Дб . Необхідно також відзначити і той факт , що застосування пінофола значно зменшує вміст вологи огороджувальних конструкцій в зимовий період. Всі ці ілюстрації та розрахунки показують перспективність застосування матеріалу для утеплення приміщень , як при індивідуальному , так і при масовому будівництві .


Цей багатофункціональний матеріал , крім високих теплоізоляційних властивостей , він володіє і іншими корисними якостями:

1 . Зменшує втрати тепла (ефект віддзеркалення) .
2 . Пенофол фольгований алюмінієвою плівкою забезпечує одночасно теплоізоляцію , гідроізоляцію , звукоізоляцію і пароізоляцію . Утеплювач має дуже високі теплоізоляційні , звукоізоляційні і паро- гідроізоляційні властивості
3 . У фольгированной ізоляції - хороша відображає здатність алюмінію , який затримує інфрачервоне випромінювання , повертаючи потік назад до його джерела .
4 . Вологонепроникне : алюміній зберігає свої відображають властивості навіть у вологому стані (під дощем , у вогкості і т.п.).
5 . Простота установки , довговічність. Він зручний при монтажі , демонтажі і вторинному застосуванні. Легко ріжеться ножем , не кришиться
6.Очень маленька вага , висока еластичність і технологічність .
7 . Утеплювач хімічно стійкий. хімічно стійко.
8 . Екологічно чистий , не вбирає вологу.
9 . Не має конкуренції при тепло- , шумоізоляції повітроводів , і систем вентиляції
10.Значітельно , при власній невеликій товщині , підвищує тепловий опір стін без значного збільшення їх товщини. Його можна використовувати як при утепленні зовні , так і зсередини будівлі. Встановлюється в будь-які типи будівель.
11.Влага з повітря у формі водяної пари проникає через нещільності й випадає у вигляді конденсату на утеплювачі і стінах. Використання утеплювача Пенофол дозволить не тільки уникнути появи конденсату але і якісно зберегти тепло впомещеніі .
Дана « Відбивна» ізоляція не тільки дозволяє вдягнути інженерні комунікації в «естетичну упаковку» , а й запобігає теплові втрати , (фольга служить дзеркалом, що відображає тепло) , це збільшує термін служби обладнання , захищає від електромагнітного та теплового випромінювання. Даний матеріал особенноо популярний у місті Київ.
Застосовується для тепло - і пароізоляції огороджувальних конструкцій будівель , для ізоляції трубопроводів , воздухоотводов , зовнішніх систем холодного і гарячого водопостачання , баків , холодильних камер і труб великого діаметру у випадках , коли необхідно забезпечити захист від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання , від пилових і жирових відкладень і , для забезпечення вимог дизайну.
Також дуже часто матеріаліспользуется для ізоляції джерел тепла при будівництві лазень і саун , як відображає тепловий екран за опалювальними приладами ( радіаторами опалення), підвищуючи ефективність роботи радіатора на 20-30%.
Застосовується в якості теплоізоляції холодильного обладнання , рефрижераторів , ізотермічних шаф і кондиціонерів , а також воздухоотводов і теплопроводів великого діаметру в системах водопостачання , вентиляції та кондиціонування. У даних напрямки застосування часто використовується пенофол самоклеющийся ( самоклейка , з липким шаром) в більшості випадків товщиною 5,8 і 10 мм.
Пенофол самоклейка фольгований (з липким шаром) - з одного боку наварена полірована алюмінієва фольга , з іншого завдано вологостійкий контактний клей і антіадгезіонная плівка. Область застосування полотна утеплювача з липким шаром ( самоклеющегося ) в будівельних конструкціях - там , де немає можливості застосувати звичайні види фольгованого утеплювача або їх монтаж обійдеться дорожче
Також даний фольгований утеплювач використовуються в автомобільній промисловості (тепло -і звукоізоляції салону автомобіля) , взуттєвої промисловості та ортопедії ( внутрішні устілки , бічні обшивки , задники , вкладиші , прокладки в корсет ) , при виробництві виробів господарсько -побутового призначення , спортивного інвентарю і виробів для спорту , туризму і відпочинку.

властивості
Порівняння основи пінофола ( БЕЗ ФОЛЬГИ ! - Вона ЩЕ дає додатково теплоотражающий ефект на 97 %) з іншими матеріалами:
Залежно від товщини пінополіетилен заміняє:
Поліетилен Ялина , сосна Цегла Керамзит Залізобетон
2 мм 9 мм 50 мм 58 мм 128 мм
4 мм 18 мм 100 мм 115 мм 256 мм
5 мм 23 мм 125 мм 144 мм 320 мм
8 мм 36 мм 200 мм 230 мм 512 мм
10 мм 45 мм 250 мм 288 мм 640 мм
15 мм 68 мм 375 мм 346 мм 768 мм

РОЗМІРИ
Найменування Товщина , мм Розмір рулону , м2
Тип А 2 мм 2 - 2 мм 1 х 50 ( самоклейка 2 мм - розміри ідентичні )
Тип А 3 мм товщина 3 -3 мм 1 х 50 ( самоклейка 3 мм - розміри ідентичні )
Тип А 4 мм товщина 4 - 4 мм 1 х 50 ( самоклейка 4 мм - розміри ідентичні )
Тип А 5 мм товщина 5 -5 мм 1 х 50 ( самоклейка 5 мм - розміри ідентичні )
Тип А 6 мм товщина 6 - 6 мм 1 х 50 ( самоклейка 6 мм - розміри ідентичні )
Тип А 8 мм товщина 8 - 8 мм 1 х 50 ( самоклейка 8 мм - розміри ідентичні )
Тип 10 мм товщина 10 - 0 мм 1 х 50 ( самоклейка 10 мм - розміри ідентичні )
Ефективне застосування утеплювача в конструкції "тепла підлога" для підвищення ефективності обігріву , вона дозволяє: знизити енерговитрати , скоротити час нагріву системи , зменшити нагрів стелі " сусіда знизу".
У разі використання під стягування необхідно додатково захищати фольгу поліетиленовою плівкою , або використовувати ламіновану металізованою плівкою. Для периферійної стрічки при організації теплої підлоги використовується ламіноване полотно товщиною 5-10 мм для компенсації термічного розширення стяжки.
Відображає ізоляція фольгований найкращим чином доповнює традиційний утеплювач при будівництві та монтажних , а також каркасних будинків з низькими стелями , значно підвищуючи тепловий опір стін без значного збільшення їх товщини.

види:
1 . фольгований з одного боку (тип А )
2 . фольгування (тип В)
3 . фольгований з одного боку і самоклеються з іншого (тип С)

Області застосування Пінофол
Рекомендована товщина , мм
1 Під підлогові покриття : ламінат , паркет , ковролін , лінолеум 2-4 мм
2 Під стяжку 5-30 мм
3 Ізоляція міжповерхових перекриттів 10-30 мм
4 Під обладнання (для зменшення вібрації) 7-30 мм
5 Зниження рівня ударного шуму 4-10 мм
6 тепло -, шумо - ізоляція труб великого діаметру , промислових ємностей 4-30
7 В якості ущільнювача для покрівельних профілів 4-10 мм
8 Ізоляція систем кондиціонування , вентиляції та охолодження 3-10 мм
9 В системі «Тепла підлога» 4-20 мм

Технічні характеристики полотна
Температурний діапазон використання - 40 70 ° С ,
Коефіцієнт теплопровідності 0,037-0,038 Вт / м • К
Коефіцієнт теплового відбиття поверхні , не менше фольговані - 97 %
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари стійкість до дифузії водяної пари ? > 3000
Коефіцієнт звукопоглинання , дБ (А ) 32
Межа міцності при стисненні , не менше , МПа 0,035
Група горючості Г 1
Зовнішній вигляд матеріал білого , зеленого , сірого , рожевого і інших кольорів за погодженням із замовником
Товщина рулон : 1,5 - 30мм , вибирається відповідно до умов експлуатації ; можлива товщина від 1,5 до 12,0 мм.
мат : 15 , 20 , 30 , 40 , 50 мм;
Розміри - рулон : ширина 1м , довжина 50 або 100 м
- Мат : ширина 1м , довжина 2 м.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Тепло, гидроизоляция

Напыляемыми пенополиуретанами

Утепление, термоизоляция

067-442-53-16, 096-599-69-34
Утеплитель для труб

Базальт, Каучук, ППУ

Большой выбор. Доставка!

ukrstk.com.ua
теплоизоляция напыляемыми

Пенополиуретанами овощехранилищ

Гарантия качества, опыт

067-442-53-16, 096-599-69-34
Теплоизоляция полиуретаном

Быстро, качественно!

Немецкий материал

edvans.com.ua - 050-46-21-456
Монолітне утеплення

Гроші зберігаюча технологія

Екологічна безшовна теплоізоляція

= ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ =
Пенополиуретан ППУ

Качественно, эффективно, долговечно

Экономия Вашых денег на отоплении

www.edvans.com.ua - 050-46-21-456
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
Сучасне утеплення

Професійно з гарантією

Ефективно на протязі 50 років

ДОКЛАДНІШЕ
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
Утепление, термоизоляция

Теплоизоляция пенополиуретанами

Овощехранилищ, ангаров, камер

067-442-53-16, 096-599-69-34