Колор-Пак, ТОВ
Колор-Пак, ТОВ
Київ, Дегтяревская, 31

пенофол звукоізоляція утеплювач Біла Церква 2,3,4,5.8.10,15,20 мм

4 грн
Купити
Код 249661
Постачальник Колор-Пак, ТОВ
Сайт постачальника www.color-pac.net.ua
Виробник ООО Колор-Пак
Одиниця виміру 1 м2
Оцінка

Опис

Пенофол звукоізоляція утеплювач купити Україна . Краща ціна . Утеплювач нового покоління. Пропонуємо купити в Київ , Україна . 2,3.4.5.6.7.8.9.10 мм товщина.

Товар від виробника. Можливі відвантаження в більшості обласних центрів України .

http://www.stroimdom.com.ua/catalog/item/3490/ - посилання на повне і детальне опис .Компанія Колор Пак (м. Київ) представляємо Вашій увазі і пропонує купити теплоізоляційний фольгований утеплювач нового покоління - пенофол - це не просто утеплювач , а комплексна ізоляція . (тепло - , шумо - , гідро - і пароізоляція ) . Він об'єктивно кращий матеріал для утеплення та шумоізоляції стін , стель , підлог покрівлі , горищних і ін приміщень .

Пенофол фольгований - це тепло- , паро- , звукоізоляційний матеріал , за теплоізоляційними властивостями відноситься до класу відбиває ізоляції Пенофол фольгований - це полотно пінополіетилену ( спіненого поліетилену ) закритою пористої структури різної товщини , яке покрите алюмінієвою фольгою товщиною 0,09 мм. Фольга наноситься методом термічної зварки і відполірована до коефіцієнта відбиття не менше 97 %. Товщина даного теплоотражающего утеплювача варіюється від 1,5 до 10мм .

Утепленню даними фольгированним утеплювачем підлягають: Житлові будинки - від легких дачних будівель , котеджів , індивідуальних будинків до серійного багатоповерхового будівництва. Бані та сауни. Промислові та адміністративні будівлі , в т.ч. медичні та дитячі установи. Склади і ангари , причому як опалювані , так і холодні . Торгові павільйони та магазини , як капітальні , так і тимчасові. Холодильні камери. У будинках матеріалом ізолюються всі зовнішні стіни , покрівля , перекриття над холодними підвалами . Так само даной теплоізоляцією утеплюються : Трубопроводи самого різного призначення. Системи опалення , водопостачання , вентиляції та кондиціонування. Автомобілі , автофургони , ж / д вагони . Часто утеплювач встановлюється як екран за батареї опалення. Наприклад, можна використовувати також двосторонній фольгований пенофол . Такий матеріал вигідний тим , що дозволяє захистити житло не тільки від холоду взимку , але і від надмірної спеки влітку ( застосовуючи його під дах ) . Застосування двох повітряних прошарків по 2 см і тип B ( пінополіетилен фольгування ) товщиною в 0,5 см дозволяє збільшити термічний опір конструкції R на 1,2 м2 * ° C / Вт. Слід також відзначити , що матеріал виступає і в ролі бар'єру оберігає житло від шкідливих електромагнітних випромінювань , знижуючи цей показник від 2 до десятків разів. Він є також звукоізоляційним матеріалом , знижуючи високочастотну складову на 20-30 Дб . Необхідно також відзначити і той факт , що застосування пінофола значно зменшує вміст вологи огороджувальних конструкцій в зимовий період. Всі ці ілюстрації та розрахунки показують перспективність застосування матеріалу для утеплення приміщень , як при індивідуальному , так і при масовому будівництві .


Цей багатофункціональний матеріал , крім високих теплоізоляційних властивостей , він володіє і іншими корисними якостями :

1 . Зменшує втрати тепла (ефект віддзеркалення) .
2 . Пенофол фольгований алюмінієвою плівкою забезпечує одночасно теплоізоляцію , гідроізоляцію , звукоізоляцію і пароізоляцію . Утеплювач має дуже високі теплоізоляційні , звукоізоляційні і паро- гідроізоляційні властивості
3 . У фольгированной ізоляції - хороша відображає здатність алюмінію , який затримує інфрачервоне випромінювання , повертаючи потік назад до його джерела .
4 . Вологонепроникне : алюміній зберігає свої відображають властивості навіть у вологому стані (під дощем , у вогкості і т.п.).
5 . Простота установки , довговічність. Він зручний при монтажі , демонтажі і вторинному застосуванні. Легко ріжеться ножем , не кришиться
6.Очень маленька вага , висока еластичність і технологічність .
7 . Утеплювач хімічно стійкий. хімічно стійко.
8 . Екологічно чистий , не вбирає вологу.
9 . Не має конкуренції при тепло- , шумоізоляції повітроводів , і систем вентиляції
10.Значітельно , при власній невеликій товщині , підвищує тепловий опір стін без значного збільшення їх товщини. Його можна використовувати як при утепленні зовні , так і зсередини будівлі. Встановлюється в будь-які типи будівель.
11.Влага з повітря у формі водяної пари проникає через нещільності й випадає у вигляді конденсату на утеплювачі і стінах. Використання утеплювача Пенофол дозволить не тільки уникнути появи конденсату але і якісно зберегти тепло впомещеніі .
Дана « Відбивна» ізоляція не тільки дозволяє вдягнути інженерні комунікації в «естетичну упаковку» , а й запобігає теплові втрати , (фольга служить дзеркалом, що відображає тепло ) , це збільшує термін служби обладнання , захищає від електромагнітного та теплового випромінювання. Даний матеріал особенноо популярний у місті Київ.
Застосовується для тепло - і пароізоляції огороджувальних конструкцій будівель , для ізоляції трубопроводів , воздухоотводов , зовнішніх систем холодного і гарячого водопостачання , баків , холодильних камер і труб великого діаметру у випадках , коли необхідно забезпечити захист від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання , від пилових і жирових відкладень і , для забезпечення вимог дизайну.
Також дуже часто матеріаліспользуется для ізоляції джерел тепла при будівництві лазень і саун , як відображає тепловий екран за опалювальними приладами ( радіаторами опалення), підвищуючи ефективність роботи радіатора на 20-30% .
Застосовується як теплоізоляція холодильного обладнання , рефрижераторів , ізотермічних шаф і кондиціонерів , а також воздухоотводов і теплопроводів великого діаметру в системах водопостачання , вентиляції та кондиціонування. У даних напрямки застосування часто використовується пенофол самоклеющийся ( самоклейка , з липким шаром) в більшості випадків товщиною 5,8 і 10 мм.
Пенофол самоклейка фольгований (з липким шаром) - з одного боку наварена полірована алюмінієва фольга , з іншого завдано вологостійкий контактний клей і антіадгезіонная плівка. Область застосування полотна утеплювача з липким шаром ( самоклеющегося ) в будівельних конструкціях - там , де немає можливості застосувати звичайні види фольгованого утеплювача або їх монтаж обійдеться дорожче
Також даний фольгований утеплювач використовуються в автомобільній промисловості (тепло -і звукоізоляції салону автомобіля) , взуттєвої промисловості та ортопедії ( внутрішні устілки , бічні обшивки , задники , вкладиші , прокладки в корсет ) , при виробництві виробів господарсько -побутового призначення , спортивного інвентарю і виробів для спорту , туризму і відпочинку.

РОЗМІРИ
Найменування товщина , мм Розмір рулону , м2
Тип А 2 мм 2 - 2 мм 1 х 50 ( самоклейка 2 мм - розміри ідентичні )
Тип А 3 мм товщина 3 -3 мм 1 х 50 ( самоклейка 3 мм - розміри ідентичні )
Тип А 4 мм товщина 4 - 4 мм 1 х 50 ( самоклейка 4 мм - розміри ідентичні )
Тип А 5 мм товщина 5 -5 мм 1 х 50 ( самоклейка 5 мм - розміри ідентичні )
Тип А 6 мм товщина 6 - 6 мм 1 х 50 ( самоклейка 6 мм - розміри ідентичні )
Тип А 8 мм товщина 8 - 8 мм 1 х 50 ( самоклейка 8 мм - розміри ідентичні )
Тип 10 мм товщина 10 - 0 мм 1 х 50 ( самоклейка 10 мм - розміри ідентичні )
Ефективне застосування утеплювача в конструкції "тепла підлога" для підвищення ефективності обігріву , вона дозволяє: знизити енерговитрати , скоротити час нагріву системи , зменшити нагрів стелі " сусіда знизу".
У разі використання під стягування необхідно додатково захищати фольгу поліетиленовою плівкою , або використовувати ламіновану металізованою плівкою. Для периферійної стрічки при організації теплої підлоги використовується ламіноване полотно товщиною 5-10 мм для компенсації термічного розширення стяжки.
Відбивна ізоляція фольгований найкращим чином доповнює традиційний утеплювач при будівництві та монтажних , а також каркасних будинків з низькими стелями , значно підвищуючи тепловий опір стін без значного збільшення їх товщини.

Види:
1 . фольгований з одного боку (тип А )
2 . фольгування (тип В)
3 . фольгований з одного боку і самоклеються з іншого (тип С)

Області застосування Пінофол
Рекомендована товщина , мм
1 Під підлогові покриття : ламінат , паркет , ковролін , лінолеум 2-4 мм
2 Під стяжку 5-30 мм
3 Ізоляція міжповерхових перекриттів 10-30 мм
4 Під обладнання (для зменшення вібрації) 7-30 мм
5 Зниження рівня ударного шуму 4 -10 мм
6 тепло -, шумо - ізоляція труб великого діаметру , промислових ємностей 4-30
7 В якості ущільнювача для покрівельних профілів 4-10 мм
8 ізоляція систем кондиціонування , вентиляції та охолодження 3-10 мм
9 В системі «Тепла підлога» 4-20 мм

Технічні характеристики полотна
Температурний діапазон використання - 40 70 ° С ,
Коефіцієнт теплопровідності 0,037 -0,038 Вт / м • К
Коефіцієнт теплового відбиття поверхні , не менше фольговані - 97 %
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари стійкість до дифузії водяної пари ? > 3000
Коефіцієнт звукопоглинання , дБ (А ) 32
Межа міцності при стисненні , не менше , МПа 0,035
Група горючості Г 1
Зовнішній вигляд матеріал білого , зеленого , сірого , рожевого і інших кольорів за погодженням із замовником
Товщина рулон : 1,5 - 30мм , вибирається відповідно до умов експлуатації ; можлива товщина від 1,5 до 12,0 мм.
мат : 15 , 20 , 30 , 40 , 50 мм;
Розміри - рулон : ширина 1м , довжина 50 або 100 м
- мат : ширина 1м , довжина 2 м.

Пенофол можна купити Київ , Дніпропетровськ, Харків , Одеса , Запоріжжя, Донецьк , Кривий Ріг , Миколаїв , Кіровоград , Вінниця. та інших обласних центрах.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Звукоизоляция/Шумоизоляция

Широкий ассортимент материалов

Высокое качество. Гарантия!

ukrstk.com.ua
Утеплитель для труб

Базальт, Каучук, ППУ

Большой выбор. Доставка!

ukrstk.com.ua
Пенополиуретан ППУ

Качественно, эффективно, долговечно

Экономия Вашых денег на отоплении

www.edvans.com.ua
Надежная гидроизоляция

Высокоэффективная термоизоляция

Цельномонолитно и герметично

Есть вопросы - спрашивайте здесь
Тепло, гидроизоляция

Напыляемыми пенополиуретанами

Утепление, термоизоляция

067-442-53-16, 096-599-69-34
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
теплоизоляция напыляемыми

Пенополиуретанами овощехранилищ

Гарантия качества, опыт

067-442-53-16, 096-599-69-34
Теплоизоляция полиуретаном

Быстро, качественно!

Немецкий материал

edvans.com.ua
Пенополиуретан

Компоненты (изоционат,полиол)

Для жестких систем ППУ. BASF

edvans.com.ua
Утепление домов ППУ

Быстро,качественно, профессионально

напыления,заливки ППУ(BASF)

www.edvans.com.ua